logo


loader

About Us Ankara

1997 Yılında Ankara / Kolej'de Dentapol Esthetic &implant Center adıyla kurulan kliniğimiz 2002 yılında şimdiki adresi olan Tunalıhilmi Cad.84/4'e taşınmıştır. Yegane amacı; toplumda koruyucu diş hekimliği bilincini geliştirmek ve tedavi edici hizmetler sunmaktır.

Ankara Ekibimiz

Dt.Yalçın Genç

Diş hekimi, Mesul Müdür

1973 Bolu doğumludur. Gazi Üniversitesi'nden mezun olduktan sonra 1997 yılında ekip arkadaşları ile beraber Dentapol'ü kurmuştur. Yurtiçi ve yurtdışı birçok eğitim ve seminer dışında Marconi Üniversitesi İstituto Stomatologico Toscano'da Oral İmplantoloji Master programına devam etmektedir. Evli ve bir kız babasıdır.

Dt.Emre Uslu

Diş hekimi

1973 yılı Adana doğumlu olan hekimimiz, Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi mezunudur. Mezuniyetinden bu tarihe kadar kamu ve özel kliniklerde çalışmış olan Uslu; evli ve bir kız babasıdır.

Dt.Mahir Südemen

Diş hekimi

1984 Karaman doğumludur. 2009 yılında Selçuk Üniversitesi'nden mezun olan hekimimiz çeşitli polikliniklerde çalışmıştır. 2014 yılından itibaren Dentapol ekibine katılmış ve ilgi alanları olan estetik kozmetik dişhekimliği işlemleri öncelikli olarak çalışmaktadır. İl Sağlık Müdürlüğü'nce belirlenen Hasta İletişim Birim Sorumlusu olan Südemen; aynı zamanda Marconi Üniversitesi İstituto Stomatologico Toscano'da Oral İmplantoloji Master programına devam etmektedir.

Dt.Gonca Bayram

Diş Hekimi

1989 Kayseri doğumludur. Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nden 2012 yılında mezun olan doktorumuz bu tarihten beri çeşitli kamu ve özel kuruluşlarda çalışmıştır. 2015 yılında Dentapol ailesine katılmış olup ilgi alanları; restoratif ve endodontik tedaviler öncelikli çalışmaktadır. Evlidir.

Dr. Dt.Gökhan Torun

Ortodonti Doktoru

1978 Tokat doğumludur. Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nden 2001 yılında mezun olmuştur. Başkent Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nde ise Ortodonti uzmanlık eğitimini tamamlamıştır. 2001 yılından beri kamu ve özel kliniklerde görev yapan diş hekimimiz; evli ve bir kız babasıdır.

Dr. Dt.Tuğçe Ceyhanlı

Periodontoloji Doktoru

1988 yılında Adana'da doğan doktorumuz, 2011 yılında Yeditepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nden mezun olmuş ardından Gazi Üniversitesi Periodontoloji (Diş eti hastalıkları ve tedavisi) alanında doktora yapmıştır. 2015 yılından beri kliniğimizde hizmet vermektedir.

Uğur Uğuz

İdari Mali İşler Sorumlusu

1991 Mersin/Silifke'de doğmuştur. Ertan Cüceloğlu Anadolu Lisesi, ardından Gaziosmanpaşa Üniversitesi Sağlık Kurumları Yöneticiliği'ni tamamlamıştır. Başkent Üniversitesi'nden Sağlık Turizmi Uzmanlığı alan Uğuz, 2015 yılından beri Dentapol ailesinin üyesidir.

Emine Yılmaz

Sekreterya

1993 Ankara doğumludur. Aydınlıkevler Anadolu Ticaret Meslek Lisesi Bilişim Yönetimi bölümünden mezun olmuştur. Halen Anadolu Üniversitesi Laborant ve Veterinerlik programına devam eden Yılmaz 2014 yılından beri Dentapol ailesinde Diş hekimi asistanı ve hasta iletişim koordinasyonu alanında hizmet vermektedir.

Gül Kızılırmak

Diş Hekimi Asistanı

1987 Ankara doğumludur. Türközü Şehit Nuri Pamir Lisesi'nden mezuniyetinin ardından yerleştiği Anadolu Üniversitesi Sosyoloji programına halen devam etmektedir. 2011 yılında diş hekimliği asistanlığına başlamıştır. Kliniğimizde diş hekimi asistanı olarak hizmet veren Kızılırmak baş asistanlık görevini üstlenmektedir.

Özlem Daşlık

Diş Hekimi Asistanı

1993 Ankara doğumludur. Cebeci Anadolu Meslek Lisesi Halkla İlişkiler Bölümü ardından Gazi Üniversitesi Rekreasyon Yönetimi'ni bitirmiştir. Mart 2016'da ailemize katılan Daşlık, diş hekimi asistanlığı ve rekreasyon yönetimi konusunda kliniğimizde hizmet sunmaktadır.

İkbal Çakır

Büro Elemanı

1977 Doğumludur. Turizm ve hizmet sektöründe uzun yıllar çeşitli kurumlarda görev yaptıktan sonra 2015 yılında Dentapol ailesine katılmıştır. Klinik içerisinde hizmet, dezenfeksiyon, dekontaminasyon kontrolü konusunda yardımcı olmaktadır.

Doktor Takvimi

Yalçın Genç - eniyihekim.com

Gökhan Torun - DoktorTakvimi.com

Dentapol Ankara İletişim Bilgileri

Adres: Tunalı Hilmi Cad. No:84 Kat:1 Kavaklıdere-ANKARA

Ücretsiz Otopark: Bestekar sok: 61/D

Tel: +90 850 259 06 60

WhatsApp: +90 505 576 04 57

Fax: +90 312 468 41 44

E-mail: info@dentapol.com.tr

Dentapol Ankara Google Haritası

Contact Form

Security Code Change